skip to Main Content

Access Bars® a Access tělesné procesy®

s Helenou Futerovou

Volné termíny v úterý

1. září, 6. října, 2. listopadu (pondělí), 8. prosince

Ošetření metodami Access Consciousness® a NLP jsou relaxační, tělo i duši povzbuzující procesy, odstraňující bloky, postihující všechny aspekty života.

Během ošetření se praktik dotýká bodů na hlavě nebo na těle. Každý bod ovlivňuje jinou oblast života (např. peníze, kontrolu a její pouštění, kreativitu, smutek, radost, sexualitu, stárnutí, ozdravení, buněčné oživení atd.).

Jemným dotykem těchto bodů se spontánně odbourají během života (i životů minulých) nahromaděné mentální, duševní a fyzické bloky. Ošetření samotné je velmi příjemné, uvolňující, nejvíce se podobá masáži hlavy, s tím rozdílem, že neaplikuje tradiční masážní pohyby, účinek dosáhne několik vteřin trvajícím dotykem bodů, „BAR“-ů. Tělesné procesy zase využívání obnovu proudění energie do konkrétních míst na těle.

Tím, že praktik používá i další silné techniky jako je např. práce s klíčovým slovem, Neurolinquistické programování (NLP), koučink, může klient zažít unikátní kombinaci technik podle svých aktuálních potřeb. Staré vzorce myšlení zmizí a vytváří se prostor pro nové, užitečnější úhly pohledů.

Odblokování se spouští okamžitě, je citelné již během ošetření. Po ošetření lidé zažívají úlevu ve fyzickém těle, ale i mentální úlevu. Po ošetření se často stává, že touhy, sny, cíle se plní snadněji, zdravotní problémy a poruchy spánku mizí, člověk se cítí uvolněnější, zdravější a může dojít díky uvolnění emočních bloků i ke snížení tělesné hmotnosti.

Můžete následně zažít i ustoupení problémů v partnerském vztahu, nebo finančních problémů atd. Vícenásobným opakováním ošetření se odbourává stále více a více bloků. Ošetření je stejně vhodné a bezpečné pro děti, dospívající i pro dospělé.

Pokud jsou ve vašem životě oblasti, které byste rádi změnili, pak vyzkoušejte tyto účinné a unikátní metody.

Cena
1500 Kč / hodinová „velká terapie“

750 Kč / půlhodinová „ochutnávková terapie“ – pouze jednou

Přihlašovat se můžete přes

  Jméno a příjmení*

  E-mail*

  Telefon*

  Typ terapie *
  Velká terapieOchutnávková terapie

  Na základě vybraného termínu Vám zašleme volný čas k objednání.


  *Takto označená pole jsou povinná.

  Back To Top