skip to Main Content

Cesta k sobě a dál

Sebezkušenostní seminář s arteterapií a muzikoterapií
s Michaelou Sobotíkovou a Ladislavou Dlouhou

2. – 4. 10.2020
na horské chalupě Míša v Peci pod Sněžkou

Rádi bychom Vás pozvali na podzimní  víkendový seminář v Krkonoších. Seminář je zaměřený na hledání cesty k sobě, ke svým vnitřním přáním a záměrům. Poskytne Vám bezpečný prostor a čas pro vlastní „usebrání“. V životě taková zastavení přináší důležitou reflexi našeho bytí, kde se zrovna nacházíme, kam směřujeme a zda nám naše cesta přináší spokojenost, radost, naplnění.

Na co se můžete těšit

Na jedinečnou kombinaci arte – technik, aktivní i pasivní muzikoterapii,  dramaterapii, relaxaci a harmonizaci celé osobnosti a další originální tvořivé techniky ušité přímo na míru danému tématu. Pomocí arte-terapeutických technik nahlédneme na místo kde, se na naší cestě nacházíme a kam směřujeme. Odhalíme co nám v cestě stojí a zapracujeme na odstranění překážky.

V rámci muzikoterapeutické relaxace  harmonizujeme celou naší osobnost – tělo, duši a ducha. V horské přírodě budeme čerpat jarní energii pro další cestu.

Společná tvořivá práce se zaměří zejména na

Co je vnitřní a vnější cesta.

Kde jsem a kam směřuji.

Jak se tam dostanu.

Cena kurzu včetně ubytování, plné penze a výtvarných potřeb činí 3.600 Kč.

Zálohu 2.000 Kč zašlete, prosím, nejpozději do 15.4. na č. ú.: 257437697/0300. Doplatek 1.600 Kč můžete uhradit přímo na místě.

V případě omluvené absence z vážných zdravotních nebo osobních důvodů do jednoho týdne před zahájením semináře se Vám Vaše záloha přesouvá na další víkendový seminář nebo je Vám možno po domluvě vrátit 50 % z uhrazené zálohy.

Přihlašovat se můžete na
telefonu: +420 776 242 438

emailu: info@duhovamedicina.cz

Způsob práce

Pracujeme v menší 8 až 12 členné skupině s důrazem na podpůrné tvořivé a harmonické prostředí. Skupina umožňuje individuální přístup a poskytuje každému dostatečný a bezpečný prostor k sebevyjádření. Konkrétní techniky jsou přizpůsobeny aktuálnímu ladění, potřebám a možnostem skupiny.

Zahájení a ukončení

Na chalupu můžete přijíždět v pátek od 17 hodin. Program semináře bude zahájen po páteční večeři, která se bude podávat cca v 19.00 hodin. V neděli počítejte s ukončením semináře mezi 15. a 16. hodinou.

Doporučení

Vezměte si s sebou pohodlné teplejší oblečení. Sportovní obuv a přezůvky.

Místo konání

Sebezkušenostní zážitkový víkendový seminář se uskuteční na horské chalupě Míša  v Peci pod Sněžkou, který nabízí útulné prostředí. Chalupa se nachází na klidném místě v Krkonoších a zajistí nám bezpečný prostor na naší cestě.

Ubytování a stravování

Chalupa Míša, jejíž kapacitu budeme mít k dispozici pouze pro naše potřeby, nabízí ubytování ve 2lůžkových útulných pokojích. Pro naše aktivity budeme využívat prostornou společenskou místnost.

Během semináře bude zajištěno stravování formou plné penze.

Začínáme čtvrteční studenou večeří, v neděli končíme snídaní. Základní nabídka nápojů (čaj, káva, voda) je zahrnuta v ceně.

Doprava

Autem – ze směru od Trutnova dojedete do Velké Úpy, kde odbočíte na most a za mostem odbočíte doprava. Pojedete rovně a cca 3 chalupa po levé straně je Chalupa Míša. Parkovaní je u chalupy zdarma.

Autobusem – dojedete do Velké Úpy a vydáte se stejnou cestou jako autem. Pěšky je to cca, 10 minut k chalupě.

Back To Top