skip to Main Content

Cesta k sobě a dál

Sebezkušenostní seminář s arteterapií a muzikoterapií
s Michaelou Sobotíkovou a Ladislavou Dlouhou

 JARO 2020
na horské chalupě Míša v Peci pod Sněžkou

Rádi bychom Vás pozvali na podzimní víkendový seminář v Krkonoších. Seminář je zaměřený na hledání cesty k sobě, ke svým vnitřním přáním a záměrům. Poskytne Vám bezpečný prostor a čas pro vlastní „usebrání“. V životě taková zastavení přináší důležitou reflexi našeho bytí. Zjistíme, kde se zrovna nacházíme, kam směřujeme a zda nám naše cesta přináší spokojenost, radost, naplnění.

Na co se můžete těšit

Na jedinečnou kombinaci arte – technik, aktivní i pasivní muzikoterapii,  dramaterapii, relaxaci a harmonizaci celé osobnosti a další originální tvořivé techniky ušité přímo na míru danému tématu. Pomocí arte-terapeutických technik nahlédneme na místo kde, se na naší cestě nacházíme a kam směřujeme. Odhalíme co nám v cestě stojí a zapracujeme na odstranění překážky.

V rámci muzikoterapeutické relaxace harmonizujeme celou naší osobnost – tělo, duši a ducha. V horské přírodě budeme čerpat podzimní energii pro další cestu.

Společnou tvořivou prací se zaměříme zejména na tato témata:

Co je vnitřní a vnější cesta?

Kde jsem a kam směřuji?

Jak se tam dostanu?

Cena kurzu včetně ubytování, plné penze a výtvarných potřeb činí 3.600 Kč.

Zálohu 2.000 Kč zašlete, prosím, nejpozději do 15.9. na č. ú.: 257437697/0300. Doplatek 1.600 Kč můžete uhradit přímo na místě.

V případě omluvené absence z vážných zdravotních nebo osobních důvodů do jednoho týdne před zahájením semináře se Vám Vaše záloha přesouvá na další víkendový seminář nebo je Vám zaslána zpět ve výši 50 % z uhrazené zálohy.

Přihlašovat se můžete na
telefonu: +420 776 242 438

emailu: info@duhovamedicina.cz

Způsob práce

Pracujeme v menší 8 až 12 členné skupině s důrazem na podpůrné tvořivé a harmonické prostředí. Skupina umožňuje individuální přístup a poskytuje každému dostatečný a bezpečný prostor k sebevyjádření. Konkrétní techniky jsou přizpůsobeny aktuálnímu ladění, potřebám a možnostem skupiny.

Zahájení a ukončení

Na chalupu můžete přijíždět v pátek od 17:00 hodin. Program semináře bude zahájen po páteční večeři, která se bude podávat cca v 19:00 hodin. V neděli počítejte s ukončením semináře mezi 15. a 16. hodinou.

Doporučení

Vezměte si s sebou pohodlné teplejší oblečení. Sportovní obuv a přezůvky.

Místo konání

Sebezkušenostní zážitkový víkendový seminář se uskuteční na horské chalupě Míša  v Peci pod Sněžkou, který nabízí útulné prostředí. Chalupa se nachází na klidném místě v Krkonoších a zajistí nám prostor na naší cestě.

Ubytování a stravování

Chalupa Míša, jejíž kapacitu budeme mít k dispozici pouze pro naše potřeby, nabízí ubytování ve 2lůžkových pokojích. Pro naše aktivity budeme využívat prostornou společenskou místnost.

Během semináře bude zajištěno stravování formou plné penze.

Začínáme páteční studenou večeří, v neděli končíme obědem. Základní nabídka nápojů (čaj, káva, voda) je zahrnuta v ceně.

Doprava

Autem – ze směru od Trutnova dojedete do Velké Úpy, kde odbočíte na most přes řeku a za mostem odbočíte doprava. Pojedete rovně a 3 chalupa po levé straně je Chalupa Míša. Parkovaní je u chalupy zdarma.

Autobusem – dojedete do Velké Úpy a vydáte se stejnou cestou jako autem. Pěšky je to cca 10 minut k chalupě.

Back To Top