skip to Main Content

Muzikoterapie s Ladislavou Dlouhou

Ranní prodýchání

Každé úterý
Čas 7:45 – 8:30
Cena 100 Kč za setkání

Přihlášení nejpozději den předem zprávou na 732 571 399

Dechová cvičení, rozezvučení těla, pročištění čaker. Pravidelná setkání povedou k osvojení dechových cvičení, která mají vliv na celkové zdraví. Naučíme se nacházet zdroje energie pro náš každodenní život.

Bubnovací kruh pro děti

Každou středu
Čas 14:15 – 15:15
Cena  1360,- Kč / za II. pololetí 2020

Hraní na nástroje rozvíjí sluchové vnímání, jemnou motoriku, koordinaci, cit pro rytmus a melodii. Muzicírování propojuje mozkové hemisféry, ovlivňuje příznivě většinu procesů lidského těla. Děti učí pozornosti a soustředění. Zároveň žáci mají možnost okusit zážitek společné tvorby. Hrajeme v kruhu, který podporuje pocit  sounáležitosti a přirozeně učí spolupráci v daném kolektivu.

Očista hlasem

Každou středu
Čas 20:00 – 21:00
Cena 100 Kč za setkání

Setkání s vlastním hlasem, setkání sami se sebou. Hlas je jedním z mocných terapeutických nástrojů, které člověk dostal darem, je vlastní každému z nás. V hodině společně zvučíme, hrajeme si a sprchujeme se vlastními hlasy, hrajeme si s hlasem a hlas s námi. Zvučení přináší hlubokou relaxaci a někdy až meditativní stav mysli. Není třeba žádné pěvecké zkušenosti. Stačí mít chuť si hrát, probudit své tělo a potěšit duši.

Bubnovací kruh pro dospělé

Každý pátek
Čas 17:00 – 18:00
Cena 1500 Kč / kurzu za II.pololetí 2020

Bubnovaní, rozvíjení rytmického cítění, uvolnění a sebevyjádření skrze hru na jednoduché hudební nástroje, aktivní muzikoterapeutická  relaxace. Společné zvučení otevírá prostor pro pocit vnitřní radosti a sounáležitost.

Improvizace jako životní princip

Sebe-rozvojový kurz: budeme rozvíjet komunikační dovednosti, hledat vlastní kreativitu, posilovat sebevědomí pomocí divadelních postupů.

Muzikoterapeutický léčebný kruh

Cena 150 Kč za setkání

Přihlášení nejpozději den předem zprávou na 732 571 399

Aktivní relaxace hrou na nástroje v přirozeném ladění: koncovky, rumle, tibetské mísy, šamanské bubny

Objednávejte na telefonu + 420 732 571 399
emailem na info@duhovamedicina.cz  nebo přes Přihlašovací formulář

Platbu za vybraný kurz proveďte předem na č.ú. 2700451784/2010, do poznámky uveďte název kurzu a Vaše jméno.
Kurzy se během školních prázdnin a státních svátků nekonají

Na objednání pro skupinu

Relaxace s tibetskými miskami

/možnost konání při zájmu 3 – 5 klientů/
Společné setkání je zaměřeno na práci s životní energií. Meditace s účinky tibetských zpívajících mís směřuje k obnově naší vitality, zklidnění naší mysli a posiluje dobrou pohodu člověka. Zpívající tibetské mísy napomáhají k celkovému ozdravení člověka, očistě mysli a doplnění energie.

Muzikoterapeutická relaxace pro těhotné

Relaxace harmonizuje tělesné procesy v těle, uvolňuje napětí a přináší psychickou rovnováhu – vše potřebné pro dobré zvládnutí krásné role matky.

Back To Top