Zvuková masáž

Účinky masáže zvukem:

  • Zvuk masíruje a harmonizuje veškeré buňky v těle.
  •  Zvuk v našem těle uvolňuje napětí a bloky.
  •  Masáž zvukem zlepšuje sebeléčebný potenciál těla.
  • -Zvuková masáž pomáhá jemně detoxikovat vnitřní orgány, čistí krev a ostatní tělesné tekutiny.
  •  Má pozitivní vliv na vnímání sebe sama, rozvíjí kreativní schopnosti a činí nás citlivějšími k inspiraci.
  • Probouzí veselou mysl.

Masáž zvukem je speciální druh terapie. Během terapie ležíte na lůžku, zůstáváte oblečení a terapeut svým hlasem a speciálními hudebními nástroji s přirozeným laděním vytváří zvukové vibrace, které prochází vaším tělem. Vlivy terapie jsou velmi hluboké, masáž má uvolňující a uklidňujících účinky, působí velmi blahodárně v oblasti regenerace a rehabilitace.
Základním stavebním prvkem lidského těla je buňka a nejjednodušším způsobem, jak komunikovat s buňkami je pomocí vibrace. Externí vibrace v buňkách vyvolávají rezonanci shodnou se zdrojem vibrací. Čistí se tak krev, masírují svaly, orgány i kosti. Zároveň se tímto způsobem navozuje hluboká relaxace a orgány se harmonizují a energetizují.

Masáž zvukem tibetských mís
Zpívající mísa vám je pokládána přímo na tělo, kde jí terapeut rozeznívá. Uklidňující zvuky a jemné vibrace vydávané zpívající mísou navozují pocit vnitřní pohody a rovnováhy. Zvuk tibetských mís čistí energetické tělo, odbourává energetické bloky.

Tongue drum – jazykový buben
 Zvukovou i vibrační masáž Vám zprostředkuje nástroj se osmi pentatonicky vyladěnými jazyky, tenorový tonique drum. Bubnování a vibrace pomáhají člověku načerpat životní energii, dodávají mu chuť konat a dokončovat věci. Působí blahodárně na volní procesy.

 
Hlas
Individuální prozpívávání čaker za pomoci speciálních vokálů (samohlásek).

 

Cena: dospělí  500,- Kč / 60 minut

studenti, MD, důchodci 400,- Kč