skip to Main Content

Vážení a milí rodiče,

vzhledem k situaci s pandemií Corona – 19 a uzavřením školy, nebylo možné, aby kroužek proběhl. Děti mají do teď ve škole výrobky z keramiky, které čekají na vypálení. Jakmile to bude možné, výrobky vyzvednu a nechám vypálit, aby byly na příští školní rok připravené. Nakoupila jsem pro ně výtvarné potřeby na zdobení keramiky, nové hlíny, leč bohužel.

Nicméně jsem přemýšlela, jak Vám kompenzovat peníze za kroužek a tímto bych Vám ráda nabídla následující možnosti:

  • Arteterapeutické individuální sezení v Hradci Králové pro dospělé. Tvoření na Vaše téma a objasnění si situace, kterou potřebujete řešit – 2 hodiny.
  • Relaxační tvoření 2 hodiny v Měníku – vyzkoušení si kreativní techniky na téma a reflexe
  • Psychologické koučování 1 hodina – zaměření se na osobní rozvoj a spokojenost v životě
  • Večery s Arteterapií v Jičíně 2x
  • Jednodenní program pro děti v Měníku a jeho okolí – v případě zájmu, nabídnu termíny a upřesním program (tvoření, střílení z praku s důrazem na bezpečnost, atd.)
  • Maminkám samoživitelkám v případě potřeby poplatek za kroužek vrátím (cena kroužku za 14 setkání činí 900,-, dva kroužky proběhly -64 x 2 = -128,-  =  772,-

Vzhledem k mé pracovní vytíženosti a situaci nedokáži odhadnout v tuto chvíli situaci s kroužkem v příštím školním roce. Pevně doufám, že bude možné, aby se konal a částka, pokud si nevyberete alternativu, za tento školní rok 19/20 se přesune na školní rok 20/21.

Ráda bych Vám nabídkou vyšla vstříc, aby jste byli spokojení a mohli si vybrat tu správnou kompenzaci v této době koronavirové.

Prosím, abyste mě informovali formou sms na tel. čísle +420 776 24 24 38 nebo emailem na michaela.sobotikova.art@gmail.com.

Děkuji a přeji Vám krásné léto!

Back To Top