Access

Helena Futerová, MSc.Individuální kouč a terapeut, lektor, mentor
Nejbližší termíny k objednání zde
 

ACCESS BARS 

      ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT

TĚLESNÉ PROCESY

ENERGETICKÝ KOUČINK

Jde o velmi příjemné a silné procesy, vyvolávající pozitivní změny v mysli, v těle a v důsledku toho v běžném životě.

Díky různým technikám pracuje terapeut vědomě s energií a klíčovými slovy a Vám postačí, když si dovolíte důvěřovat procesu. Nemusíte svá témata detailně popisovat. Vaše důvěra v proces a v terapeuta umožní, aby spontánně odcházely mentální, duševní a fyzické bloky, které jste si během života vytvořili a které vás zatěžují v současnosti. Odblokování a změny pocítíte okamžitě a výsledky jsou na rozdíl od jiných metod trvalé.

Co přináší metoda klientům?

Po ošetření lidé zažívají úlevu jak fyzickou, tak mentální. Otevírají se jim nové možnosti a nové úhly pohledů, které si dříve neuvědomili nebo si je z různých důvodů nedovolili.

Když je klient ochoten o svých tématech hovořit, můžeme proces ještě posílit i jinými metodami, kdy terapeut pracuje s klíčovými slovy, ale není to podmínkou.  Ošetření v absolutním klidu přináší také významné výsledky.

Metoda je vhodná i pro děti, které zažívají šikanu, hůře se koncentrují nebo se něčím trápí a nechce se jim o tom hovořit. Vždy ale nejprve pracuji alespoň s jedním z rodičů.

Které oblasti života metoda řeší?

Metodou lze významně ovlivnit zdraví, vztahy, zaměstnání, podnikání, nový smysl života, finance, nepříjemné vzpomínky z minulosti, osobní traumata, tělesnou kondici a váhu a dokonce i oddálit projevy stárnutí.

 

Jak dlouho ošetření trvá a kolik stojí?

 

30 minut –    750 Kč

60 minut – 1 500 Kč (plný proces, doporučujeme)

 

Dovolte si pustit myšlenky, které vám neslouží

a vneste do svého života více lehkosti a radosti

 

Více o metodách Access Consciousness na www.easytouch.cz