Krystaloterapie

Miriam Lunix

Co je Krystaloterapie ?
 
Krystaloterapie je harmonizace těla a prostoru pomocí kamenů (minerálů). Kameny jsou nejstarší a nejpevnější léčebné nástroje, které nám Matka Země dala k dispozici pro naši harmonizaci a léčení. Už historie dokládá, že kameny mají na nás pozitivní vliv a jejich vysoké vibrace působí na naše energetické i fyzické tělo a tedy podporují vlastní schopnosti těla k uzdravení. Krystaly léčí holisticky, působí současně na fyzické, emoční, mentální i duchovní rovině. Krystaly léčí auru a přes léčení aury se vyléčí fyzické tělo. Aura je spojena s tělem přes systém čaker. Regenerace energií čakrového systému vede k vyléčení všech úrovní jemnohmotného (emočního, mentálního, duchovního) těla a duše. Dalším společným rysem krystalů je také, že jsou to mocní spojenci a nástroje, 
které přenášejí informace a zesilují naše záměry léčit a harmonizovat. Působí na nás jeho samotná energie, barva kamene i energie z jeho naleziště. 
 
Pokládáním na postižená místa působí vibrace kamenů přímo na energetické blokády, které bývají příčinou příznaků různých nemocí. Přes čakry lze harmonizovat celou naši bytost komplexně. 
Kameny se pokládají při terapii na energetická centra těla (čakry) a další místa na těle a nechávají se při relaxační hudbě působit přibližně 30-40 minut.
 
Možnost objednání: každý čtvrtek (odpoledne)
 
Cena: 500 Kč
 
Kde: Duhová medicína, B. Němcové 133, 506 01 Jičín
 
Kontakt pro objednání:  Miriam Lunix - 608 002 443