ACCESS Tělesné procesy s Helenou Futerovou

Unikátní metoda
Pátek 15. 3. od 9:00 do 16:00
Cena:     1500 Kč / hodinová "velká terapie"  
Terapeut: Helena Futerová  - www.helenafuterova.cz
 

Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu.                      

Jaké by to bylo, kdybyste mohli informace těla přepsat až do buněčné struktury? Změnit nastavení každé buňky, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá vaší podstatě a být se svým tělem v souladu?

Accesss Tělesné procesy objevilo více než 50 procesů těla; energie, které mohou tělu usnadnit změnu a transformaci. Každý z těchto dynamických procesů může být označen jako energie, která vyzve tělo, aby se začalo léčit a utvářet se samo.

Jak terapie tělesných procesů probíhá?

Každé sezení začíná úvodním rozhovorem o tom, proč je terapie požadována. Potom terapeut pokládá různé otázky, aby se společně s klientem dobrali energetického základu potíží a bloků. Poté je vybrán proces, který  je v daném okamžiku pro tělo klienta tím nejvyšším přínosem. Lze provádět až 2-3 tělesné procesy najednou, pokud to bude tělo požadovat a zvládat.

Terapie pak probíhá tak, že si klient lehne úplně oblečen na masážní lehátko a to na břicho, na záda nebo na bok, což záleží na postupu a oblasti těla, kde se uvolňuje energie. Vlastní terapie je pak prováděna postupným opatrným přikládáním rukou terapeuta na tělo klienta a přesunováním do různých poloh, ve kterých ruce chvíli setrvají na stejné pozici. Lidé prožívají tyto terapie různě, cítí se hluboce uvolněně a mysl se vypne, převládá pocit, že v tomto hlubokém vesmíru relaxace může nastat obnova a uzdravení těla.

Přihlášky zde, časy naleznete v tabulce níže. 

Terapie  
9:00 - 10:00 obsazeno
10:15 - 11:15 volné
11:30 - 12:30 volné 
13:45 - 14:45 obsazeno
15:00 - 16:00 obsazeno