Autorské čtení Magdy Křepelkové

Jak se rodí příběhy?

Představení již čtvrté knihy jičínské rodačky a bývalé libuňské poštmistrové Magdy Křepelkové.

Barevné okamžiky, kniha pro všechny nezralé ženy všeho věku.

KDY: 21.března 2018

ČAS: 17:30 - 19:30

KDE: Duhová medicína, B. Němcové 133, Jičín

CENA: 120 Kč

REZERVACE MÍST ZDE

Na večeru představíme i ostatní knihy této autorky, a krátce si povíme jejich příběh vzniku. "Jak ovlivnilo psaní mou vlastní cestu?  A jak ovlivnila moje životní cesta můj styl psaní? "

Inspirativní večer budou provázet zvuky tibetských misek, ústní harfy a koncovky Ladislavy Dlouhé, lektorky muzikoterapie a hlasového poradenství v Duhové medicíně.

Všechny knihy budou na místě v prodeji. 

O autorce 

 

Magda Křepelková kdysi prošla sebedestrukčním programem. Roky se snažila své nastavení změnit, den po dní bojovala s poruchou příjmu potravy, až ji jednou v práci přepadl muž a vyloupil „její“ poštu. Tato situace spustila sérii změn a uvědomění. Poslala ji také na seberozvojové kurzy, a díky tomu všemu se jí povedlo jednak vymanit se ze sebedestrukce, ale také se zasadit o vytvoření potřebné péče o přepadené zaměstnance v kolosu České pošty.

Dnes je vyhledávanou autorkou čtyř biblioterapeutických knih, mnoha článků, podpůrných audií i videí. Věnuje se osobnímu průvodcovství mužů i žen. Zabývá se stinnými stránkami života, sebedestrukcí a cestou z ní, místy, za která se stydíme, kde se ukrýváme a kde se potlačujeme. Veškerou svou činnost zaměřuje na rozvoj lidského vědomí v ženských a životních tématech. Její motto: “Je možné, dostat se z nemožného.“