Knihovny palmových listů

... Přednáška znalce knihoven palmových listů  -  Ing. Pavel Krejčí
 
... člověk, kterému se podařilo v roce 2010 poprvé přivést čteče palmových listů do Evropy, cestovatel, terapeut a zen tvůrce
 

Před 7 tisíci lety „Septha rishies“ (sedm svatých rišiú) sepsali osudy několika tisíc lidí do svitků palmových listů, kteří se někdy v budoucnu přijdou do knihovny palmových listů v Indii zeptat na svůj osud....

V roce 2009 jsem odjel do Indie navštívit knihovnu palmových listů a nechal si hledat palmový list. Představte si, že jsem „jen“ otisknul palec pravé ruky a za několik desítek minut mi nádí, čteč palmových listů, řekl naprosto přesně moje datum narození, moje jméno, jména rodičů a posléze začal číst můj palmový list. Tohle mysterium jsem chtěl přivézt do Evropy, jenže čteči neměli zájem vycestovat z Indie. Říkali, že jsme žili mnoho let v totalitě a bude dlouho trvat, než se duchovně probudíme?! Požádal jsem čteče, aby otevřel svůj list a světe div se, bylo tam uvedeno jméno Pavel a také informace, že by mohl přivézt palmové listy do Evropy. V červnu roku 2010 se to napodruhé povedlo. Mnoho lidem bylo dovoleno se dokonce bez cesty do Indie, prostřednictvím skajpu, napojit na Akášu, na svůj životní plán a také se dozvědět, co mohu vykonat pro svoji karmickou očistu a šťastný život této inkarnace. 

Obsah přednášky:
 

Průvodce knihovnami palmových listů vás seznámí aktuálním a zábavným a i pro laiky pochopitelným způsobem s principy práce se svým osudem a čištěním minulé karmy. Převzít konečně odpovědnost za svůj život a díky Vašemu záznamu na palmovém listu pochopit podstatu bytí, smysl života, jak nalézt optimálního životního partnera a směrovat životní plán ke štěstí a harmonii. 
Dozvíte se také, co vše máte konkrétně pro takový cíl udělat.

... možná i na Tebe čeká Tvůj palmový list, na kterém je sepsán Tvůj životní plán.

Důležitá informace pro zájemce o hledání palmového listu v Indii:

Bezprostředně po přednášce lze otisknout Váš palec a nechat v Indii hledat Váš palmový list a následně jej přečíst prostřednictvím skype v Praze.

KDY: již proběhlo, v případě velkého zájmu možnost opakování

Více informací získáte na www.palmovelisty.cz