Obličejová jóga

Kdy: středa 24.července od 17:30 do 20:00 hodin 

Cena: 1473 Kč      Zájemci s ochrnutou částí obličeje mají slevu 50%. Kopii lékařské zprávy pošlete na katerina@katerinapelcova.cz                                                            Povede: Pelcová Kateřina 

Všimli jste si, jak mají asijatky hladkou pleť. Právě v Asii ženy provádějí omlazující masáže. Ze systému cviků vznikl samostatný druh yógy, obličejové, omlazující yógy.

Dvojitá brada, povadlé tváře, spadlá víčka, vrásky na čele i kolem očí, úst na krku, kulatý obličej, slitý krk... která partie trápí vás. Přijďte si osvojit obličejovou yógu, která vám při pravidelném praktikování vrátí/ udrží mladistvý vzhled.

Na kurzu se těšte na rituály k omlazení. Začneme meditací pro krásu. Společně odhaleníme základní 4 problematické partie. Sérií cviků zintenzivněných o výdrže a opakování prokrví každou partii zvlášť. Dechová cvičení s cyrkulací energie do naší pleti nám roznesou větší množství kyslíku po celém těle. Ukážeme si, jak ovlivnit zapojení vybraných skupin svalů v běžném životě. Odbrouráme nevědomé návyky, které nám tvoří vrásky. Lymfatická masáž baňkami.

Domů si odnesete skvělou náladu, prokrvenou pleť, materiály, podle kterých můžete cvičit doma.
Co sebou?
Sebou dobrou náladu pohodlné oblečení, čelenku na vlasy.
PŘIHLÁŠKY ZDE