Síla ženského tao

Sobota 11. a  neděle 12.1. 2020
Intenzivní víkendový sebe uzdravující retreat zaměřený na kultivaci ženské energie prostrednictvím starých taoistických cvičení, meditací a pohybově-tanečních improvizací.

"Tanec odjakživa považujem za zvláštnu, tak povediac ženskú formu čchi-kungu. Pomáha regenerovať, harmonizovať a zvyšovať životnú energiu, vitalizuje kĺby, šľachy, orgány, žľazy, pomáha nadväzovať užšie prepojenie so silami vesmíru a vlastnými energiami. Keď sa vykonáva uvedomelo, prepája v našom vnútri Nebo so Zemou, tým pádom v nás aktivuje silné transformačné účinky. Až neskôr, keď som sa začala venovať taoistickým technikám kultivácie energie v tele, objavila som množstvo spoločných prvkov. A to bol už len krôčik k začiatku vedomého prepájania. Vedome viesť energiu cez statické meditácie a vizualizácie do pohybu a naopak zážitky z pohybu ukotvovať hlbšie v bunkách prostredníctvom čchi-kungu a meditácií. Tanec tak naštartuje ozdravný proces v nás, v ktorom sa dokážu obnovovať naše fyzické štruktúry, ale aj mentálny svet, pričom môžeme pocítiť dynamickú rovnováha v sebe i v spojení so celkom." Zuna Vesan Kozánková

Náplň
Hledání svého středu (centrování), uzemňování, síla tří Tantienů, vnitřní úsměv, energetické posilování Mingmenu, pročišťování a revitalizace orgánů, automasáž orgánů, posilování jinu, uchovávání a využívání síly vaječníků, spojování s matkou Zemí, přijímání  nebeského světla, práce se zvukovými ladičkami a esenciálními oleji.
Cvičení / meditace / pohybově-taneční improvizace na procítění toku energie v meridiánech a energetických centrech, moxování energeticky slabších míst / léčivá vizualizace v pohybu za doprovodu harmonické – pokojné i dynamické hudby.

Rozvrh
sobota 10,00 – 18,00 (s pauzou na oběd)
neděle 10,00 – 15,00 (s jemnou pauzou na oběd)

Cena: 3300 Kč    při platbě do 10.12.2019                                                                         3500 Kč    při platbě kratší než měsíc před seminářem

Přihlášky zde