Změňte svou DNA

ACCES TĚLESNÝ PROCES
V pondělí 20. května 
Cena:     1500 Kč / hodinová 
Terapeut: Helena Futerová  - www.helenafuterova.cz
 
 
Dnes už i lékaři připouštějí a vědecké studie prokazují, že genetika jen velmi nízkým procentem ovlivňuje zdraví člověka. 
Z mnohem většího procenta má každý z nás své zdraví a vše, co se nám děje, ve svých rukou.Přijetí myšlenek a názorů typu „máme to v rodě“, „nedá se s tím nic dělat“, „bojím se, že mě to taky čeká“ nebo naopak úporné snažení typu „musím/nesmím něco dělat abych…., „chci/nechci, abych…..“ vyvolávají neklid a rozhodně člověku ke zdraví a vnitřní spokojenosti nepřispívají. Ve skutečnosti není nic geneticky dáno. Ale pokud lidé uvěří, že něco je geneticky vyvolané onemocnění, pak jejich mysl vytváří chromatické látky, které brání to změnit.
Co kdyby vaše mysl a tělo měly takovou moc, že strukturu DNA mohou změnit?
Tento tělesný proces Access Consciousness vám otevře mysl, abyste mohli měnit názory, které máte v souvislosti se stárnutím a genetickými onemocněními. Jemné doteky Access Consciousness vyvolávájí v těle účinky podobné jako terapie barvami nebo laserem a společně s čistícími prohlášeními dokáží eliminovat a vyhladit zdroje, způsobující stárnutí a genetické změny.
Budete cítit úlevu a větší lehkost na fyzické i psychické úrovni. Získáte nové úhly pohledu na to, co jste dříve považovali za jasné a neměnné.
 
Přihlášky - zde , časy naleznete v tabulkách níže.
 
 
Čas Volno / Obsazeno
9:00 - 10:00 obsazeno
10:15 - 11:15 obsazeno
11:30 - 12:30 volno
13:30 - 14:30 volno
14:45 - 15:45 obsazeno
16:00 - 17:00 volno