Skip to content

Konstelace
se Sofií Smolíkovou

Neděle 14.11.2021 10:00-18:00 hod.

Cena
1500 Kč vlastní konstelace
500 Kč zástupce v konstelacích

Co je skutečné, nehledejme venku, ale uvnitř. Když se zaměříme na to venku, zamotáme se do  vlastního posuzování. Tyto soudy nás drží ve starých vzorcích chování a iluzích.
Konstelace dávají možnost vystoupit z vlastních, rodinných či pracovních zapletení a propojují nás s našim vlastním středem a silou.

Přihlašovat se můžete na
telefonu: +420 733 706 330

emailu: sofiesmolikova@email.cz

[vc_btn title=“Přihlašovací formulář“ style=“flat“ shape=“square“ color=“sky“ align=“left“ link=“url:https%3A%2F%2Fwww.duhovamedicina.cz%2Fprihlasovaci-formular-mindfulnes-deti%2F|title:P%C5%99ihla%C5%A1ovac%C3%AD%20formul%C3%A1%C5%99||“ css=“.vc_custom_1595932470120{padding-top: 10px !important;}“]
[vc_single_image image=“9588″]

Rodinné konstelace

Tato metoda je velmi účinná k rozpoznání rodinných zapletení v původní i současné rodině. Konstelace pracují s našimy kořeny, s naším původem, který je velmi důležitý pro náš celkový postoj k životu. Naše kořeny ovlivňují veškeré oblasti našeho života: vztah k rodičům, k partnerům, k dětem, k práci, zdraví, k penězům, ke smrti…

Rodinu, do které se rodíme, si na vědomé úrovni nevybíráme, ale to co si můžeme vybrat je, zda zůstaneme ve vlastní síle vycházející z našich kořenů, s propojením celku, nebo upadneme do slabosti a oddělenosti.

Pracovní konstelace

Zde se nacházejí skryté systemické vlivy v pracovním systému.Tyto vlivy mohou pocházet přímo ze samotného pracovního systému, ale také od jednotlivých pracovníků a jejich rodinného systému.

Pohyby Duše

Naše duše se touží rozšířit za hranici rodinného systému. Touží po jednotě, po míru, po svobodě. Volání naší Duše je něco co přichází jako záblesk, jako vnitřní tenký hlas, jasný a mnohdy i rozumem nevysvětlitelný silný pocit.

Konstelace Traumatu

Pokud dojde v našem životě k traumatizovanému zážitku, naše osobnost se rozpadne na tři části: traumatizovanou, přežívající a zdravou část
V konstelacích traumatu se tyto části propojují, aby o sobě vzájemně věděly a mohly tak začít spolupracovat.Traumatizovaná část může být přijata včetně svých pocitů, přežívající část si může uvědomit, že nemusí být na vše sama, že si také může odpočinout a pro zdravou část je zde více místa a prostoru.

Back To Top