Skip to content

Individuální muzikoterapie

Využijte pro sebe jedinečnou možnost individuální muzikoterapie, která má schopnost velice účinně působit na člověka pomocí zvukových vibrací, které harmonizují a čistí naše čakry. Muzikoterapie působí na člověka na všech úrovních – tělesné, psychické i duchovní úrovni. 

Cena 1000 Kč
Jedno terapeutické setkání.
Délka muzikoterapie:  90 – 120 minut

Objednávky na:
E-mail: info@duhovamedicina.cz
Telefon: +420 732 571 399

V muzikoterapii se věnujeme

  • hluboké vnitřní práci s vlastním tělem přes dech a zvukové vibrace
  • uvolnění energetických stagnací
  • práci s traumatem
  • relaxaci a harmonizaci našeho těla za zvuku tibetských misek, šamanského bubnu a zpěvu

Průběh terapie

Sezení začíná krátkým rozhovorem „s čím přicházíte“. Terapie pokračuje vleže na lůžku či na zemi na podložce, kdy pomocí léčivých nástrojů a zpěvu harmonizuji energetická centra klienta. V druhé půlce setkání  provázím klienta vnitřním zkoumáním jeho těla (dechem, vnitřním zrakem, zvukem). Průběžně reaguji na signály těla – slovem, dotekem, zpěvem. Ke změnám i na tělesné úrovni dochází již během prvního sezení, pro ukotvení pozitivních změn je vhodné absolvovat alespoň 3 sezení. Klient si odnáší i doporučení, jak své tělo vracet do rovnováhy.

Naše tělo má vlastní moudrost, pokud se ji naučíme vnímat a následovat ji, promění se celý náš život.

Zvuková masáž

Masáž zvukem je speciální druh terapie. Během terapie ležíte na lůžku, zůstáváte oblečení a terapeut svým hlasem a speciálními hudebními nástroji s přirozeným laděním vytváří zvukové vibrace, které prochází vaším tělem. Vlivy terapie jsou velmi hluboké, masáž má uvolňující a uklidňujících účinky, působí velmi blahodárně v oblasti regenerace a rehabilitace.

Základním stavebním prvkem lidského těla je buňka a nejjednodušším způsobem, jak komunikovat s buňkami je pomocí vibrace. Externí vibrace v buňkách vyvolávají rezonanci shodnou se zdrojem vibrací. Čistí se tak krev, masírují svaly, orgány i kosti. Zároveň se tímto způsobem navozuje hluboká relaxace a orgány se harmonizují a energetizují.

Cena
Masáž
Dospělí 650 Kč
Studenti, MD, důchodci 500 Kč
Délka masáže:  75 minut

Objednávky na:
E-mail: info@duhovamedicina.cz
Telefon: +420 732 571 399

Masáž zvukem tibetských mís
Zpívající mísa vám je pokládána přímo na tělo, kde jí terapeut rozeznívá. Uklidňující zvuky a jemné vibrace vydávané zpívající mísou navozují pocit vnitřní pohody a rovnováhy. Zvuk tibetských mís čistí energetické tělo, odbourává energetické bloky.

Tongue drum – jazykový buben
Zvukovou i vibrační masáž Vám zprostředkuje nástroj se osmi pentatonicky vyladěnými jazyky, tenorový tonique drum. Bubnování a vibrace pomáhají člověku načerpat životní energii, dodávají mu chuť konat a dokončovat věci. Působí blahodárně na volní procesy.

Hlas
Individuální prozpívávání čaker za pomoci speciálních vokálů (samohlásek).

Účinky masáže zvukem

  • Zvuk masíruje a harmonizuje veškeré buňky v těle.

  • Zvuk v našem těle uvolňuje napětí a bloky.

  • Masáž zvukem zlepšuje sebeléčebný potenciál těla.

  • Zvuková masáž pomáhá jemně detoxikovat vnitřní orgány, čistí krev a ostatní tělesné tekutiny.

  • Má pozitivní vliv na vnímání sebe sama, rozvíjí kreativní schopnosti a činí nás citlivějšími k inspiraci.

  • Probouzí veselou mysl.

Zpět na nabídku muzikoterapie

Hudba je skutečně lék.

K tomu, aby opět léčila, nepotřebujeme hudební školy, nepotřebujeme symfonické orchestry, nepotřebujeme léta studia a drezúry. Kupodivu stačí jen roura, tibetská mísa, buben, vlastní hlas. Tedy to, co měli i naši prapředci … Vlastimil Marek

Back To Top