skip to Main Content

Balet pro děti

Lekce pro děti

Jsou rozděleny do skupin 1. – 2. třída, 3. – 5. třída, 6. – 9. třída

Lekce začínají v týdnu od 14.9.2020 a končí 19.6.2021

Rozvrh tanců najdete v hlavním menu – Rozvrh – Taneční ateliér

V lekcích baletu je důraz kladen především na taneční techniku. I přesto je pro mne naprosto zásadní přistupovat k dětem citlivou, hravou formou. Děti si od útlého dětství osvojují správné držení těla, posilují svalové skupiny, které se při běžném cvičení neaktivují, zlepšují koordinaci, rovnováhu, pohyblivost a pružnost těla, rozvíjí hudební a rytmické cítění a v neposlední řadě se učí vnímat své vlastní pocity a vyjadřovat je tancem. Učí se také ladnosti a eleganci pohybu.

Baletní technika, provedení jednotlivých přesně vystavěných prvků, je fyzicky náročná. Náročnost stoupá postupně s věkem dítěte, ale vždy s ohledem na fyzické možnosti jedince. Aby se dítě mohlo na mých lekcí těšit z hodin baletu, nejsou tolik zásadní fyzické předpoklady jako povahové rysy dítěte.

Na konci roku se koná závěrečné taneční vystoupení nebo ukázková hodina!

Cena
2600,- za rok
1300,- za pololetí

Přihlaste tanečnici/tanečníka přes

Taneční oděv

Na hodiny baletu prosíme zakoupit baletní trikot, punčocháče,baletní piškoty a sukýnku. Jednotný a upravený taneční oděv je součástí přípravy dětí na hodiny baletu a zároveň bude plnit funkci kostýmu na závěrečné vystoupení nebo ukázkovou hodinu. Potřebný oděv bude možné objednat u lektorky během září.

Back To Top