Skip to content

Kurz mindfulness pro dospělé I. začátečníci
s Radanou Zubatou

Každé úterý od 18:00 do 20:00
Cena
3 500 Kč za 8 týdnů
Maximální počet 10 účastníků.
Poznámka: Pedagogové mohou čerpat z FKSP. Napište případně do poznámky v přihlášce.

Pro ty, kteří hledají stabilitu v dnešní neklidné době a chtějí lépe zvládat nepříjemné myšlenky a emoce, strachy a úzkosti, chtějí jít k laskavosti a důvěře.

Nabízím osmitýdenní kurz plný praxe a prožitku, uvolnění a relaxace.

Budeme se učit být v přítomném okamžiku tady a teď, zaměřovat pozornost na to, co člověku prospívá a vede k vědomému uchopení okamžiku.
Cvičením všímavosti se naučíme navázat kontakt se svým hlubokým vnitřním zdrojem a čerpat z něho i v obtížných životních situacích.
Kurz je vhodný pro každého, zvlášť pro ty, kteří se nacházejí v pomáhajících profesích – zdravotníci, pedagogové, sociální pracovníci, rodiče apod.

Praxe dělá mistra
Kurz bude probíhat 2 hodiny jedenkrát týdně prezenčně po dobu 8 týdnů převážně v klidu vsedě s občasným vzájemným sdílením.

Přihlašovat se můžete přes

Přihlašovací formulář

nebo na telefonu +420 775 343 938

Začínáme 16.1.2024
(končí 5.3.2024)

Co je to VŠÍMAVOST – MINDFULNESS,

také překládáno jako bdělost nebo plné uvědomování. Jedná se o umění zaměřit pozornost k přítomnému okamžiku tady a teď bez hodnocení a očekávání. Je to stav mysli, v němž jsme osvobozeni od nadvlády navyklých a automatických způsobů myšlení, které nás často vedou k rušivým, až bolestným pocitům.

Díky mindfulness získáváme odstup od našich nepříjemných emocí a stavů. Skrze všímavost se učíme vnímat krásu každého okamžiku a být více v souladu se sebou.

Back To Top