skip to Main Content

Workshop s Vaškem Endalem

Neděle 22. ledna od 8.00 do 12.00
Cena
1000 Kč

Pro první workshop v Jičíně jsem si vybral téma funkční DECH + BŘICHO, protože právě tyto dva důležité a základní, stavební kameny jsou předpokladem pro stabilizaci středu těla.

– Proces stabilizace (vzájemné postavení hrudníku a pánve + brániční dech) drží naše tělo při pohybu i zátěži, a tak je hlavním pilířem prevence proti bolesti zad, krční páteře, případným vyhřezům ploténky…
– Proto se na workshopu budeme nejprve věnovat vysvětlení tzn. neutrálního postavení páteře (jak by mělo vypadat správné držení těla).
– Následně si řekneme jak funguje fyziologický braniční dech a vše si ukážeme na konkrétních případech (formou základní diagnostiky).
– Dále si ukážeme jednotlivé vrstvy břišních svalů, řekneme si k čemu složí a jakým pohybem se dají zapojit – v rámci jednoduché diagnostiky si ukážeme, které jsou nejčastěji ochablé (proč) a které naopak bývají stažené.
– Po teorii se podíváme do praktického cvičení a to díky základnímu zásobníku cviků „NA DOMA“. Projedeme jednotlivé pozice – ukážeme si, jak správně pozici zacvičit a na co si dát pozor.
– K těmto pozicím dostanete jednoduchá skripta jako manuál na doma.

Celou sestavu cviků si poté společně zacvičíme formou skupinové lekce.

Akce je určená nejen mým klientům ale také veřejnosti – všem, které zajímá pohyb, cvičení, sport nebo mají problém s bolestmi zad…

Budu se těšit!!

Přihlašovat se můžete

na telefonu +420 720 393 311 nebo
na e-mailu zdravypohybjicin@gmail.com

Back To Top