Skip to content
[vc_empty_space height=“25px“]

Kurz sebepoznávání skrze tanec a meditaci
s Helenou Futerovou

[vc_single_image image=“5330″ css=“.vc_custom_1582792755199{margin-top: 15px !important;}“]

Kdybyste přišli k šamanovi a stěžovali si na úzkost, strach, skleslost nebo nechuť do něčeho se pustit, nejspíš by se vás zeptal, kdy jste přestali tančit, zpívat, propadat kouzlu příběhů a hledat uklidnění v krajině ticha. Z knihy Mapy k extázi, G. Roth

Chybí vám tanec? Nemáte kde a s kým? A co si užít tanec jinak a sami?

Tanec, zpěv, příběhy a ticho jsou léčivé prostředky naší duše. Na 4 tematických večerech se setkáte se všemi čtyřmi. Necháme se inspirovat intuitivním pohybem, příběhy a rytmem v hudbě a klidem v závěrečných relaxacích a meditacích.
Sebepoznávací tanec si užíváme sami se sebou. Netančí se v páru ani ve dvojicích. Součástí každého večera je i tematická meditace.

Kurz se neuskutečnil kvůli Corona viru. V nejbližších dnech doplníme nové termíny.

TANEC PĚTI RYTMŮ

Plynutí, Staccato, Chaos, Lyrika, Klid

26.3.2020
od 18 do 20 hodin

5 rytmů podle Gabrielle Roth je vědomý tanec, spojení pohybu a bytí, integrující všechny úrovně: fyzickou, emocionální, mentální i duchovní. Ponořením se do hudby si uvědomíte, v jakém rytmu se nejčastěji pohybujete v životě, v jakém je vám dobře a v kterém se naopak dobře necítíte, jak to mají lidé kolem vás a jak se na ně můžete naladit a lépe s nimi komunikovat a vycházet. Při tanci uvolníte mysl, tělo a pohladíte svoji duši.

TANEC ŽIVLŮ

Země, Oheň, Voda, Vzduch

16.4.2020
od 18 do 20 hodin

Živly – země, voda, oheň a vzduch jsou zastoupeny v každém z nás a silně ovlivňují naše myšlení, jednání a interakci s druhými lidmi. Díky tanci zažijete, který živel ve vás převažuje či kterého máte méně, než byste chtěli. Pochopíte, že i druzí lidé jsou originální a že lze přes své tělo zlepšovat vztah sami k sobě i k druhým. Díky setkání s živly v sobě necháte odejít staré vzorce myšlení, získáte nové úhly pohledů a tím vstoupíte do své nové reality.

TANEC EMOCÍ

Od lítosti k radosti

14.5.2020
od 18 do 20 hodin

Emoce jsou neoddělitelnou součástí každého z nás a ovlivňují je naše myšlenky. Dalajláma řekl, že každá bytost má dvě největší přání – být šťastný a netrpět. Tanec nás provede všemi úrovněmi vědomí od beznaděje až k ryzí radosti a vnitřní moudrosti těla a duše. Spřátelíte se se svými emocemi, uvědomíte si, jak myslíte a co tím spouštíte. Pochopíte lépe sami sebe.

INTUITIVNÍ TANEC

JÁ tančím jako JÁ

4.6.2020
od 18 do 20 hodin

Svoboda, volnost, radost, divokost, něžnost, jemnost, vnitřní krása, to vše si zažijete prožít jako završení celého cyklu. Posílíte uvědomění si vlastního těla, vztah k němu a jeho potřebám. Potlačené pocity a emoce vyvedete na světlo. Skutečná vnitřní radost a lehkost budou mít prostor ukotvit se trvale ve vašem těle i v mysli.

Cena
celý cyklus 1 000,- Kč,
jednotlivé večery 300,- Kč / večer

Přihlašovat se můžete na
telefonu: +420 776 305 457

emailu: helena.futerova@gmail.com

[vc_btn title=“Přihlašovací formulář“ style=“flat“ shape=“square“ color=“sky“ align=“left“ link=“url:https%3A%2F%2Fwww.duhovamedicina.cz%2Fprihlasovaci-formular%2F|title:P%C5%99ihla%C5%A1ovac%C3%AD%20formul%C3%A1%C5%99||“ css=“.vc_custom_1582812218254{padding-top: 10px !important;}“]

S sebou: Pohodlný oděv na tanec a relaxaci, neklouzavou podložku, deku a chceš-li si dělat poznámky tak i záznamník a tužku.

Back To Top