Skip to content

Prožitkový sebepoznávací seminář s Janou Aadhiradasi

Sobota 27. od 10:30 do 18:00
a neděle 28. května od 9:30 do 17:00
Cena
3 900 Kč

[vc_separator align=“align_left“ el_width=“30″ css=“.vc_custom_1661768724246{padding-top: 10px !important;padding-bottom: 10px !important;}“]

Opěrný systém těla, kosterní systém, je živý a proměnlivý. Zdravý je fluidní, energie v něm plyne. Biologicky má funkci i ochrannou, krvetvornou a je zásobárnou minerálů a energie. Nosná síla nejpevnějších struktur v našem těle spočívá i v moudrosti, kterou v učebnicích biologie popsanou nenajdeme, ale kterou žijeme nebo žít můžeme. 

Na semináři půjdeme s otevřenou pozorností více do těla a budeme aktivovat latentní schopnosti. Procítíme také umění doteku i přes chodidla, dlaně.
Ochota podívat se do podvědomí a umožnit pochopení se bude hodit při práci s archetypy.
Propojovaní do celistvosti se budeme věnovat v jemnosti, respektu a se soucitem vůči příběhům, které v sobě máme.
V bezpečném prostoru a beze spěchu si dovolíme integrovat prožitky, sdílet je hlasem – zvukem i slovy, uvolníme své tělo svobodnému pohybu, uvolníme sebe pro vyjadřování se z pravdy morku našich kostí. 

Seminář je sebepoznávací, záměrem je hluboká regenerace těla, prohloubení vnímavosti sebe sama (těla, pocitů i myšlenkových forem) a přenesení této zkušenosti do každodenního života, ať se týká zdraví kostí nebo způsobu, jakým žijeme. 

Intuice mi přinesla toto vyjádření: “ V těle je v lásce“… mám pocit, že přesně to chce být rozpoznáváno a aplikováno 😊

Podle počasí může probíhat nejen uvnitř, ale z velké části i venku, na zahradě. 

S sebou pak opět: podložka, 2 deky, ev. karty Symbolon (máte-li, nejsou nutné).

Těším se na vás,

Jana Aadhiradasi, Innate a Zdroj doteku 

Přihlašovat se můžete přes

[vc_btn title=“Přihlašovací formulář“ style=“flat“ shape=“square“ color=“sky“ align=“left“ link=“url:https%3A%2F%2Fwww.duhovamedicina.cz%2Fprihlasovaci-formular%2F|title:P%C5%99ihla%C5%A1ovac%C3%AD%20formul%C3%A1%C5%99″ css=“.vc_custom_1675543000050{padding-top: 10px !important;}“]
[vc_single_image image=“11595″ img_size=“medium“ style=“vc_box_circle“]

Jana Aadhiradasi

Více o Janě:  od r. 2010 lektorka, terapeutka, konzultantka, autorka obrazů a prožitkových textů. Prakticky průvodkyně tam, kde to potřebujete a prý čarodějka na rozmanitých prožitkových sebepoznávacích setkáních, individuálních nebo v malých skupinkách. Má ráda vesmír, blízkost a některá další tajemství pravdivého kontaktu se sebou, s druhými a s prostředím, ve kterém žijeme. Nejčastěji se s ní můžete potkat v Rychnově n. Kn. (a ve východních Čechách, velmi ráda pořádá ženské víkendy v přírodě Orlických hor). 

Back To Top