Skip to content

Transformační víkend pro ženy, které procházejí změnami
s Laďkou Dlouhou – muzikoterapeutka a psychoterapeutka
s Janou Aadhiradasi – lektorka, průvodkyně, intuitivní terapeutka

Sobota 13.4. od 9:30 do neděle 14.3.16:30

Cena 7000 Kč
V ceně je zahrnut následující 10 dní pro písemnou konzultaci a sdílení následného procesu, občerstvení, případné přespání ve vlastním spacáku

Zjednodušuji si život.
Co ve mně určuje, co je podstatné?
Čím se nechávám v životě vést?
Uvědomuji si, kdy mi je hezky… kdy to plyne, kdy mám kapacitu tvořit
Cítím, kdy je potřeba si oddechnout a počkat
Mé tělo, mysl a duše jdou po cestě společně 

Program:
Budeme hledat cesty, jak navázat samy se sebou vnitřní dialog.  Vnoříme se do procesu změny, každá sama za sebe s podporou skupiny. Otevřeme bezpečný prostor pro individuální sdílení, které se prolne s děním v celé skupince, což pozvedne pochopení, soucit i následné kroky v každodenním životě. 

Skrze meditace, vizualizace, práce s podvědomím a archetypy , tanec, bubnování, zvuky a zvukové lázně, dechová cvičení, práce s tělem,  a tvoření se budeme dotýkat naší podstaty. 

Co získáváš a co ztrácíš tím, že si dáváš limity? Co když přestaneme věci sami v sobě komplikovat? Co když místo toho, aby nás možnost jednoduchosti děsila, tak nám dá energii ve směru, pro které tluče naše srdce? Co když všechny naše vlastnosti a dosavadní zkušenosti jsou tím, co právě potřebujeme do nové etapy? Co když budeme znít písní naší jedinečnosti a svobodně tančit v rytmech, které se na naší cestě objevují? 

Seminář pro ženy, ve kterých se věci hýbou… a nevyhnutelně se otiskují v realitě. Jsme otevřené, zranitelné, někdy se cítíme ztracené, někdy vedené… Pojďme spolu být v propojení bez hranic posuzování, pojďme v lidském příběhu objevovat aspekty, které lidi propojují a které dávají přesah do možností celé společnosti… 

Přihlášky a podrobné informace: ladkadlouha@gmail.com

Back To Top