Skip to content

Jsem celostní fyzioterapeutka s naturopatickým přesahem zabývající se vnitřním světem člověka. Cestou harmonizace těla a duše přirozenou cestou jsem se vydala před mnoha lety a jsem neustále fascinovaná jejich moudrostí a obrovskou schopností regenerace, kterou je obdařen každý z nás.

Kontakt

E- mail:  a97.krausova@gmail.com
Telefon: +420 732 149 499
Web:  www.anetre.cz
FB skupina: Anetre – trávení a život v harmonii

Absolvované kurzy:

 • 2022 Viscerální manipulace  (Alena Zapletalová)
 • 2022 Krystaloterapie (Kateřina Rubešová)
 • 2021 Jednoleté studium klinické naturopatie (Škola klinické naturopatie v Praze)
 • 2021 Naturopatická péče v prekoncepci a těhotenství (Škola klinické naturopatie v Praze)
 • 2021 Prvních 1000 dní rozhoduje – výživa dětí do 3 let (Škola klinické naturopatie v Praze)
 • 2021 Základní kurz aromaterapie (Škola klinické naturopatie v Praze)
 • 2021 Health Coaching (Škola klinické naturopatie v Praze)
 • 2021 5R protokol (Institut funkční medicíny a výživy v Praze)
 • 2020 Páteř a její uvolnění (CKP Roseta)
 • 2019 Forma funkce facilitace (CKP Dobřichovice)
 • 2019 Čínská cvičení pro zdravý a šťastný život (Václav Vocásek)
 • 2017-2020 Studium fyzioterapie (Západočeská univerzita v Plzni)

Baví mě propojovat oblasti fyzioterapie, naturopatie a duševního zdraví, a jít tak cestou opravdu komplexního přístupu. Jsem zastáncem jemné práce s tělem s minimálně invazivním přístupem, čímž se snažím respektovat systém každého člověka.

Viscerální terapie

Viscerální terapie je jemná technika zaměřená na práci s orgány a jejich obaly. Každý orgán potřebuje pro svou optimální činnost volnost a svobodu pohybu a zároveň spolupráci s okolními tkáněmi. Metoda viscerální terapie obnovuje přirozený pohyb orgánů, odstraňuje jejich případné bloky, navozuje komunikaci jednotlivých tělesných systémů, a tím umožňuje orgánům pracovat optimálně. Využívá se u široké škály indikací od refluxů, trávicích obtíží, pooperačních stavů, stavů po zánětech či infekcích orgánů, přes gynekologické potíže, jizvy, ale i potíže pohybového aparátu.

Ošetření kraniosakrální terapií

Celostní fyziokonzultace

V rámci fyziokonzultace spolu můžeme probrat vaše potíže, na které vám poskytnu celostní fyzioterapeutický pohled. Kromě klasické fyzioterapie využívám především jemných technik jako je fyzioterapie funkce, která tělu pomůže podpořit ho v jeho přirozeném nastavení, dále využívám práci s dechem, uvolnění těla i mysli a další harmonizační techniky. V některých případech doplňuji léčbu o naturopatické tipy (bylinná léčba, léčebné doplňky stravy apod).

Naturopatická konzultace zdravého života

Chcete se ve svém životě cítit lépe? Chcete žít zdravěji, ale nevíte kde začít/kudy se vydat? Chcete se aktivně podílet na prevenci nemocí a fyzické i duševní disharmonie? Ráda vám budu na této cestě průvodcem. Společně projdeme jednotlivé oblasti vašeho života a v souladu s vašimi cíli a požadavky zoptimalizujeme důležité pilíře vašeho zdraví, a to jak fyzického, tak duševního. Někdy stačí i malé kroky k tomu, abyste se cítili lépe. Nemusíte nutně dělat ve svém životě obrovské převraty. Vždy je to o vylaďování, harmonizaci a vnímání sama sebe. Tím vším vás s potěšením provedu. Mezi hlavní oblasti, které významně ovlivňují to, jak se cítíme, a na které se zaměříme, je oblast výživy, pohybu, spánku, odpočinku a duševního zdraví. Zkonzultovat můžeme také oblast kariéry, time management, ergonomii práce a spoustu dalších věcí, které vyplynou.

Back To Top