Skip to content

Od útlého dětství jsem se věnovala tanci, hře na klavír a moderní gymnastice. Touha tančit byla natolik silná, že jsem během základní školy nastoupila na Taneční konzervatoři hl.m. Prahy. Zde jsem prošla zejména baletním drilem, který mi dal důležitou vybavenost a připravenost těla pro mojí budoucí taneční dráhu.

Mimo školu jsem se účastnila tanečních seminářů, na kterých jsem objevila krásu současného tance a improvizace. Mé nadšení bylo natolik velké, že jsem se rozhodla studovat současný tanec a improvizaci na konzervatoři Duncan Centre. Zde objevuji pro mě nové pojetí tance. Tanec je zde chápán především jako pojítko mezi  myšlenkami a pocity tanečníka a jeho přirozeným, kultivovaným pohybovým výrazem. Nalézám velký význam a nadšení ve spojení tance a divadla. Po maturitní zkoušce jsem nastoupila na Akademii múzických umění v Praze v oboru nonverbální divadlo. Má touha propojit tanec s divadlem se zcela naplňila v angažmá mezinárodního souboru Farma v jeskyni pod vedením Viliama Dočolomanského. Soubor se zaměřuje na tvorbu, vývoj a výzkum lidského výrazu, jež hledá tělesnou artikulaci toho, co se slovem ani jiným médiem nedá vyjádřit.

Více jak deset let se věnuji pedagogické činnosti dětí i dospělých, sama jsem matkou tří dětí. Vedu taneční workshopy a letní taneční tábory. Spolupracuji s divadelními i tanečními soubory.

Životní cesta mě zavedla do města Jičína, kde se ráda dělím o své profesně taneční a divadelní zkušenosti a nabízím tak zde další možnosti vnímání pohybu a tance.

Kontakt

E-mail: tanecniatelier@gmail.com
Telefon: +420  775 931 410
www.tanecniatelier.cz

Back To Top